Drużynowa Szkolna Liga LA – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – wyniki

Klasyfikacja drużynowa

Dz

1. SP 5 Krotoszyn 1071 pkt

2. SP 8  Krotoszyn 925 pkt

3. SP Zduny 787 pkt

4. SP 3  Krotoszyn 695 pkt

5. SP 7  Krotoszyn 573 pkt

6. G Koźmin Wlkp 517 pkt

7. SP Benice 291 pkt

Chł

1. SP 7  Krotoszyn 958 pkt

2. SP 5  Krotoszyn 925 pkt

3. SP 8  Krotoszyn 847 pkt

4. G Koźmin Wlkp 730 pkt

5. SP 3  Krotoszyn 721 pkt

6. SP Zduny 581

Klasyfikacja indywidualna

Dz

80m ppł

1. Szymańska Rozalia SP 5   Krotoszyn

2. Jankowska Amelia SP 5  Krotoszyn

3. Pleskacz Marcelina  Krotoszyn

100m

1. Ratajek Weronika SP Zduny

2. Biegańska Maria SP 3  Krotoszyn

3. Joanna Roszowska SP 5  Krotoszyn

300m

1. Gościniak Maria SP 8  Krotoszyn

2. Marek Aleksandra SP Zduny

3. Chmurzyńska-Junik Amelia SP 8  Krotoszyn

600m

1. Stasiak Zuzanna G Koźmin Wlkp

2. Frąckowiak Daria SP 8  Krotoszyn

3. Fila Weronika SP 5  Krotoszyn

skok w dal

1. Siecla Daria SP 8  Krotoszyn

2. Frukowska Iga SP 5  Krotoszyn

3. Nowakowska Nikola SP 5  Krotoszyn

skok wzwyż

1. Dudzińska Zofia SP 5  Krotoszyn

2. Drygas Wioletta SP 8  Krotoszyn

3. Patalas Oliwia SP 3  Krotoszyn

kula

1. Grzymska Aleksandra SP 5  Krotoszyn

2. Szymczyk Weronika SP 5  Krotoszyn

3. Krystek Agata SP Benice

oszczep

1. Guźniczak Zuzanna G Koźmin Wlkp

2. Krzyżanowska Natalia G Koźmin Wlkp

2. Guźniczak Weronika

dysk

1. Walczak Julia SP 5  Krotoszyn

2. Plewińska Aleksandra G Koźmin Wlkp

3. Ochmann Zuzanna SP 3  Krotoszyn

sztafeta 4x100m

1. SP 5  Krotoszyn

2. SP 8  Krotoszyn

3. SP 3  Krotoszyn

Chł

110m ppł

1. Jankowski Wojciech SP Benice

2. Kasperek Kacper SP 5  Krotoszyn

3. Jopek Jakub SP 5  Krotoszyn

100m

1. Urbaniak Sebastian SP 7  Krotoszyn

2. Skrzypniak Adam SP 5  Krotoszyn

3. Jakub Piotrowski SP 3  Krotoszyn

300m

1. Palczewski Dominik SP 8  Krotoszyn

2. Adamczak Dawid SP 7  Krotoszyn

3. Rebelka Oskar SP 8  Krotoszyn

1000m

1. Wałęsiak Wojciech SP 7  Krotoszyn

2. Gorzelanny Mateusz G Koźmin Wlkp

3. Szymczak Karol G Koźmin Wlkp

skok w dal

1.  Jędrzejak Michał SP 7  Krotoszyn

2. Pleskacz Jakub SP 5  Krotoszyn

3. Nabzdyk Fryderyk SP Benice

skok wzwyż

1. Stefański Oskar SP 8  Krotoszyn

2. Kabat Jakub SP 8  Krotoszyn

3. Wojtysiak Adam SP 3  Krotoszyn

kula

1. Mikołajczyk Kacper  SP 5  Krotoszyn

2. Czubak Dawid SP 3  Krotoszyn

3. Mielcarek Grzegorz G Koźmin Wlkp

oszczep

1. Kacper Patalas G Koźmin Wlkp

2. Igner Mikołaj SP 5  Krotoszyn

3. Czachorek Jakub  SP 7  Krotoszyn

dysk

1. Przybyszewski Miłosz G Koźmin Wlkp

2. Jaśniak Robert SP 8  Krotoszyn

3. Sobiejewski Kryspin G Koźmin Wlkp

sztafeta 4x100m

1. SP 7  Krotoszyn

2. SP 5  Krotoszyn

3. SP 8  Krotoszyn