Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – Wyniki

Klasyfikacja Drużynowa

Igrzyska Dzieci

rocznik 2007 i młodsi

dz

1. SP 4 Krotoszyn – awans do Finału Wlkp.

2. SP 8 Krotoszyn

3. SP Zduny

4. SP 5 Krotoszyn

5. SP Rozdrażew

6. SP 3 Koźmin Wlkp

7. SP 1 Koźmin Wlkp

chł

1.SP 8 Krotoszyn – awans do Finału Wlkp.

2.SP Rozdrażew

3. SP Zduny

4. SP 4 Krotoszyn

5.SP 1 Koźmin Wlkp

rocznik 2005-2006

dz

1.SP 8 Krotoszyn – awans do Finału Wlkp.

2.SP 4 Krotoszyn

3.SP Rozdrażew

4.SP 3 Koźmin Wlkp

5.SP 1 Koźmin Wlkp

chł

1.SP 8 Krotoszyn – awans do Finału Wlkp.

2.SP 4 Krotoszyn

3. SP Zduny

4.SP Rozdrażew

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

dz

1. SP 8 Krotoszyn – awans do Finału Wlkp.

2. SP 7 Krotoszyn

3. SP Rozdrażew

4. SP 5 Krotoszyn

5. SP Zduny

6. G Koźmin Wlkp

7. SP 3 Koźmin Wlkp

chł

1. SP 5 Krotoszyn – awans do Finału Wlkp.

2. SP 8 Krotoszyn

3. SP Rozdrażew

4. SP 7 Krotoszyn

5. G Koźmin Wlkp

6. SP Zduny

Licealiada

dz

1. I LO Krotoszyn – awans do Finału Wlkp.

chł

1. I LO Krotoszyn – awans do Finału Wlkp.

2. ZSP Koźmin Wlkp

Klasyfikacja indywidualna – awans do finału Wlkp.

Igrzyska Dzieci

2006-2005

dz

1. Stempniak Zofia – SP 3 Koźmin Wlkp

2. Wałęsa Katarzyna – SP 1 Koźmin Wlkp

3. Szczepaniak Aleksandra – SP 4 Krotoszyn

chł

1. Rozum Allen – SP 4 Krotoszyn

2. Pinkowski Filip – SP 8 Krotoszyn

3. Jopek Michał – SP 4 Krotoszyn

2007 i młodsi

dz

1. Golińska Gabriela – SP 3 Koźmin Wlkp

2. Chlebowska Aleksandra – SP 4 Krotoszyn

3. Żyto Agata – SP 8 Krotoszyn

chł

1. Żyto Mikołaj – SP 8 Krotoszyn

2. Góralski Remigiusz – SP 8 Krotoszyn

3. Wachowiak Mateusz – SP Rozdrażew

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

dz

1. Stempniak Paulina – SP 3 Koźmin Wlkp

2. Frąckowiak Daria – SP 8 Krotoszyn

3. Drygas Wioletta – SP 8 Krotoszyn

chł

1. Rettig Rafał – SP 5 Krotoszyn

2. Bartkowiak Maciej – SP Rozdrażew

3. Szymczak Kamil – G Koźmin Wlkp

Licealiada

dz

1. Monika Jadczak – I LO Krotoszyn

2. Martyna Skrzypczak – I LO Krotoszyn

3. Julia Dzierla – I LO Krotoszyn

chł

1. Frąckowiak Kamil – I LO Krotoszyn

2. Pawlaczyk Dawid – I LO Krotoszyn

3. Bergman Krystian – ZSP Koźmin Wlkp