Gimnazjada 2015/2016

image_pdf

 Gimnazjada 2016/2017

 

Lp.

Nazwa imprezy

Rocznik uczestnika

Termin zakończenia zawodów/widełki

Powiatowych

Wyniki

 Rejonowych

Wojewódzkich

1.

 Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych dz i chł

2001 i młodsi

29.09.2016 godz 10:45

zobacz

2.

Drużynowe Mistrzostwa w  Pływaniu dz i chł

 2001 i młodsi

 30.09.2016 godz 11:00

 zobacz

3.

Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dz i chł

 2001 i młodsi

 20.10.2016 godz. 10:00 G Koźmin Wlkp.

4.

  Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie dz i chł

2001 i młodsi

 18.10.2016 godz 9:00 Rozdrażew

5.

Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej

2001 i młodsi

28.10.2016 godz 9:00 Krotoszyn

6.

Drużynowe Mistrzostwa w Szachach dz i chł

2001 i młodsi

24.10.2016 godz 10:00G Koźmin Wlkp

7.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt

2001 i młodsi

 zobacz

8.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców

2001 i młodsi

 zobacz

9.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt

2001 i młodsi

 23.02 godz 9:00  G5 Krotoszyn  

10.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców

2001 i młodsi

 21.02 godz 10:00 G3 Krotoszyn

11.

Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt

2001 i młodsi

14.03.2017  godz 9:00

SP 3 Krotoszyn

12.

Mistrzostwa w Koszykówce chłopców

2001 i młodsi

         14.03.2017  godz 9:00

                     SP 3 Krotoszyn

13.

Mistrzostwa w Drużynowych Biegach Przełajowych

2001 i młodsi

 

12.05.2017  godz 11:00 Stadion Krotoszyn

14.

Mistrzostwa w Unihokeju dz i chł

2001 i młodsi

15

Indywidualne Mistrzostwa  w LA       dz. i chł.

2001 i młodsi

 11.05.2017 godz 10:30

16

Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców

2001 i młodsi

 27.04.2017   godz 9:00

Koźmin Wlkp

17

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej dziewcząt

2001 i młodsi

23.05.2017 godz 8:00 boisko G3  zobacz

18

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej chłopców

2001 i młodsi

 22.05.2017 godz 9:00 boisko G3  zobacz

19

 Mistrzostwa w Streetballu dz. i chł. 2001 i młodsi

Pozostałe terminy  podane zostaną 7 dni przed zawodami.