Drużynowe Pływanie – wyniki

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Pływaniu

Igrzyska Dzieci

dz

1. SP 8 Krotoszyn 1,57,54

2. SP 4 Krotoszyn 1,57,92

3. SP 7 Krotoszyn 2,01,38

4. SP 5 Krotoszyn 3,00,72

chł

1. SP 4 Krotoszyn 1,49,00

2. SP 7 Krotoszyn 2,03,11

3. SP 1 Krotoszyn 2,18,67

4. SP 8 Krotoszyn 1,59,38

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

dz

1. SP 7 Krotoszyn 3,53,80

2. SP 8 Krotoszyn 4,24,70

3. SP 5 Krotoszyn 4,34,26

4. SP 4 Krotoszyn 4,58,50

chł

1. SP 7 Krotoszyn 3,1457

2. SP 1 Krotoszyn 3,21,03

3. SP 8 Krotoszyn 4,01,36

4. SP 4 Krotoszyn 4,11,53

Licealiada

dz

1. I LO Krotoszyn 4,04,16

chł

1. I LO Krotoszyn 3,14,17

Biegi indywidualne

Igrzyska Dzieci

dz

s klasyczny 25m

1. Bartkowiak Magdalena SP 8 Krotoszyn 0,21,16

2. Wajszczak Weronika SP 4 Krotoszyn 0,21,23

3. Szymańska Marcelina SP 4 Krotoszyn 0,23,12

s grzbietowy 25m

1. Szczepaniak Aleksandra SP 4 Krotoszyn 0,19,23

2. Cichowlas Zofia SP 4 Krotoszyn 0,21,38

3. Horyza Julia  SP 7 Krotoszyn 0,23,27

s dowolny 25m

1. Aleksandra Olejnik SP 7 Krotoszyn 0,15,82

2. Julianna Gręda SP 5 Krotoszyn 0,16,59

3. Jarocka Zuzanna SP 8 Krotoszyn 0,18,35

s motylkowy 25m

1. Kluba Lena Szkoła Społeczna Krotoszyn 0,23,38

2. Paluchowska Maja SP 5 Krotoszyn 0,26,11

chł

s klasyczny 25m

1. Augustyniak Paweł SP 4 Krotoszyn 0,19,74

2. Kubel Antoni SP 8 Krotoszyn 0,22,48

3. Muszyński Oliwier SP 7 Krotoszyn 0,24,15

s grzbietowy

1. Jędrzejak Nicolas SP 8 Krotoszyn 0,18,83

2. Cichowlas Jan SP 4 Krotoszyn 0,19,72

3. Miński Wojciech SP 8 Krotoszyn 0,22,26

s dowolny

1. Niźniowski Piotr Szkoła Społeczna Krotoszyn 0,16,62

2. Łęcki Tomasz SP 8 Krotoszyn 0,16,64

3. Krzyśków Dominik SP 4 Krotoszyn 0,17,19

s motylkowy

1. Hamrol Igor SP 4 Krotoszyn 0,22,64

2. Kurek Jakub SP 4 Krotoszyn 0,26,26

3. Wróbel Szymon SP 4 Krotoszyn 0,26,34

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

dz

s klasyczny 50m

1. Bielawna Julia SP 5 Krotoszyn 0,37,82

2. Owczarz Joanna SP 7 Krotoszyn 0,51,20

3. Nowacztyk Julia SP 7 Krotoszyn 0,52,66

s dowolny 50m

1. Joanna Nowaczyk SP 7 Krotoszyn 0,34,16

2. Weronika Kaźmierczak SP 7 Krotoszyn 0,38,44

3. Nowakowska Nikola SP 5 Krotoszyn 0,40,80

s grzbietowy 50m

1. Zaremba Weronika SP 4 Krotoszyn 0,46,39

2. Kossmann Aurelia SP 7 Krotoszyn 0,51,30

3. Gąsiorkiewicz Martyna SP 8 Krotoszyn 0,52,42

s motylkowy 50m

1. Bachórz Nadia SP 4 Krotoszyn 0,41,07

2. Sandra Zaremba SP 1 Krotoszyn 0,45,56

chł

s klasyczny 50m

1. Igor Tysiak SP 7 Krotoszyn 0,42,68

2. Kaj Mateusz SP 7 Krotoszyn 0,43,76

3. Jakub Czachorek SP 7 Krotoszyn 0,44,91

s dowolny 50m

1. Eryk Banasiewicz SP 1 Krotoszyn 0,29,51

2. Mikołaj Wiśniewski SP 1 Krotoszyn 0,30,03

3. Bartłomiej Ostój SP 7 Krotoszyn 0,31,34

s grzbietowy 50m

1. Wojsciech Wałęsiak SP 7 Krotoszyn 0,36,45

2. Król Dawid SP 7 Krotoszyn 0,38,99

3. Mulka Kamil SP 5 Krotoszyn 0,51,73

s motylkowy 50m

1. Chudy Mateusz SP 5 Krotoszyn 0,36,78

2. Filip Kaliszewski SP 7 Krotoszyn 0,37,02

3. Augustyniak Marcin SP 5 Krotoszyn 0,39,65

Licealiada

dz

s grzbietowy 50m

1. Król Aleksandra I LO Krotoszyn 0,44,70

2. Kaj Julianna I Lo Krotoszyn 0,49,08

s dowolny 50m

1. Szpoper Marta I LO Krotoszyn 0,38,33

2. Jankowska Weronika I LO Krotoszyn 0,41,74

s motylkowy

1. Jadczak Monika I LO Krotoszyn 0,34,98

chł

s klasyczny 50m

1. Paluszkiewicz Mateusz I LO Krotoszyn 0,38,60

2. Kurek Tomasz I LO Krotoszyn 0,48,86

3. Trąbka Jan I LO Krotoszyn 0,48,90

s dowolny 50m

1. Klotzek Kamil I LO Krotoszyn 0,29,36

2, Pawlaczyk Dawid I LO Krotoszyn 0,33,48

3. Swora Dawid I LO Krotoszyn 0,35,57