Drużynowe Pływanie – wyniki

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Pływaniu

Igrzyska Dzieci

dz

1.  SP 4 Krotoszyn 2:51,63

2. SP 7 Krotoszyn 2:56,26

3. SP 8 Krotoszyn 3:27,53

chł

1. SP 4 Krotoszyn 2:38,18

2. SP 8 Krotoszyn 2:48,88

3. SP 7 Krotoszyn 2:58,20

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

1. G1 Krotoszyn 5:09,34

2. G3 Krotoszyn 5:26,93

3. G4 Krotoszyn 5:54,16

Licealiada dz

1. I LO Krotoszyn 5:06,42

Licealiada chł

1. I LO Krotoszyn 4:36,98

Biegi indywidualne

Szkoły Podstawowe rocznik 2007/2008

25m st Klasyczny dz

1. Chlebowska Anna SP 4 Krotoszyn 0:25,64

2. Habel Martyna SP 7 Krotoszyn 0:27,10

3. Agata Żyto SP 8  Krotoszyn 0:28,34

25m st Dowolny dz

1. Grenda Julianna SP 4  Krotoszyn  24,01

2. Olejnik Aleksandra SP 7  Krotoszyn  24,02

3. Chytrowska Oliwia SP 4 Krotoszyn 24,48

25m st grzbietowy dz

1. Piastowska Alicja SP 4  Krotoszyn  23,35

2. Alicja Strugała SP 8 Krotoszyn 25,65

3. Horyza Julia SP 7 Krotoszyn 25,92

25m st klasyczny chł

1. Muszyński Oliwier SP 7  Krotoszyn 26,12

2. Andrzejewski Aleksander SP 4 Krotoszyn 29,37

3. Żyto Mikołaj SP 8 Krotoszyn  31,95

25m st dowolny chł

1. Jędrzejak Mikołaj SP 8  Krotoszyn  18,10

2. Hamrol Igor SP 4  Krotoszyn  18,61

3. Roszczak Aleksander SP 7  Krotoszyn 20,83

25m st grzbietowy chł

1.  Płócienniczak Juliusz SP4  Krotoszyn 23,80

2. Góralski Remigiusz SP8 Krotoszyn 25,59

3. Olejnik Adam SP 7  Krotoszyn  25,83

25m st klasyczny chł

1. Slabowska Nikola SP 4  Krotoszyn 23,78

2. Zremba Weronika SP 4  Krotoszyn 24,60

3. Owczarz Joanna SP 7  Krotoszyn  25,38

s Podstawowe roczn 2005/2006

25m st dowolny dz

1. Alicja Góralska SP 8  Krotoszyn 19,11

2. Dominika Bartosik SP 8  Krotoszyn  20,21

3. Waszczak Weronika Sp 4  Krotoszyn 20,29

25m st grzbietowy dz

1. Szczepaniak Aleksandra SP 4  Krotoszyn  21,12

2. Zuzanna Jarocka SP 8 Krotoszyn 21,29

3. Walczak Paulina SP 7 Krotoszyn 25,32

25m st klasyczny chł

1.  Snela Kacper SP 4  Krotoszyn  23,26

2. Baran Oliwier SP 1 Krotoszyn 24,48

3. Mayer Mateusz SP 7 Krotoszyn 25,95

25m st dowolny chł

1. Gromski Adrian 13,74

2.Rozum Allen SP 4 Krotoszyn 14,43

3. Łęcki Tomasz 17,45

25m st grzbietowy chł

1. Cichowlas Jan SP 4 Krotoszyn 21,08

2. Rejer Aleksander SP 7 Krotoszyn 21,64

3. Bystowski Robert SP 1  Krotoszyn 26,53

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

50m st dowolny chł

1. Gromski Patryk SP 7 Krotoszyn 0:27,43

2. Baran Marcel SP 1 Krotoszyn 0:31,88

3. Król Bartosz SP 7 Krotoszyn 0:32,12

50m grzbietowy chł

1. Banasiewicz Eryk SP 1 Krotoszyn 0:35,44

2. Kossman Wiktor SP 7 Krotoszyn 0:36,08

3. Wałęsiak Wojciech SP 7 Krotoszyn 0:36,50

50m st klasyczny chł

1. Wiśniewski Mikołaj SP 1 Krotoszyn 0:39,89

2. Klotzek Kamil SP 8 Krotoszyn SP 8 Krotoszyn

3. Wojtkowiak Tomasza SP 1 Krotoszyn 0:42,37

50m st klasyczny dz

1. Bielawna Julia SP 5 Krotoszyn 0:38,10

2. Szymańska Rozalia SP 5 Krotoszyn 0:44,72

3. Łuczak Zuzanna SP 1 Krotoszyn SP 1 Krotoszyn 0:47,56

50m st dowolny dz

1. Nowaczyk Joanna SP 7 Krotoszyn 0:33,47

2. Siudy Maria SP 1 Krotoszyn 0:36,08

3. Andrzejak Lena SP 1 Krotoszyn 0:37,39

50m st grzbietowy dz

1. Marciniak Zuzanna SP 1 Krotoszyn 0:39,93

2. Król Aleksandra SP 7 Krotoszyn 0:44,70

3. Świderska Sandra SP 1 Krotoszyn 0:46,45

Licealiada

50m st klasyczny dz

1. Monika Jadczak I LO Krotoszyn 0:39,28

2. Kaliszewska zuzanna I LO Krotoszyn 0:46,23

50m st dowolny dz

1.Marta Szpoper I LO Krotoszyn 0:37,45

2.Julia Dzierla I LO Krotoszyn 0:32,42

50m klasyczny chł

1. Jan Trębka I LO Krotoszyn 0:45,23

2. Kacper Biegański I LO Krotoszyn 0:45,92

50m st dowolny chł

1. Kamil Biernacki I LO Krotoszyn 0:29,67

2. Dawid Pawlaczyk I LO Krotoszyn 0:35,50

3. Dominik Jerzyk I LO Krotoszyn 0:49,95

50m st grzbietowy chł

1. Swora Daniel I LO Krotoszyn 0:44,68

2. Kurek Tomasz I LO Krotoszyn 0:48,13

50m st motylkowy chł

1. Adrian Klonowski I LO Krotoszyn 0:38,61

2. Dawid Sasin I LO Krotoszyn 0:52,40