Drużynowa Szkolna Liga LA – wyniki

Wyniki Szkolnej Ligi LA 

Drużynowo

chł

1. SP 5 Krotoszyn 1045 pkt

2. SP 3 Krotoszyn 922 pkt

3. SP 7 Krotoszyn 915 pkt

4. SP Zduny 901 pkt

5. SP Rozdrażew 898 pkt

6. SP 8 Krotoszyn 868

dz

1. SP 5 Krotoszyn 977 pkt

2. SP 3 Krotoszyn 772 pkt

3. SP 8 Krotoszyn 753 pkt

4. SP Rozdrażew 688 pkt

5. SP Zduny 459 pkt

Indywidualnie

dz

100m

1. Piaszczyska Ewa SP Rozdrażew 13,74

2. Maria Biegańska SP 3 Krotoszyn 14,21

3. Aleksandra Markiewicz SP 5 Krotoszyn 17,75

300m

1. Gościniak Maria SP 8 Krotoszyn 49,76

2. Gniazdowska Aleksandra SP Rozdrażew 52,41

3. Aleksandra Marek SP Zduny 54,21

600m

1. Monika Pospiech SP 5 Krotoszyn 1:53,61

2. Skrzypczak Oliwia SP Zduny 2:11,30

3. Maślankowska Julia SP 8 Krotoszyn 2:16,38

Zuzanna Kuklińska SP Zduny 2:16,38

1000m

1. Frąckowiak Daria SP 8 Krotoszyn 3:40,50

2. Żyto Weronika SP 8 Krotoszyn 4:13,38

3. Boroch Kornelia SP 8 Krotoszyn 4:30,95

Skok w dal

1. Ida Frykowska SP 5 Krotoszyn 4,40

2. Frąckowiak Kinga SP Rozdrażew 4,10

3. Izabela Roszczak SP Zduny 3,67

Skok wzwyż

1. Dudzińska Zosia SP 5 Krotoszyn 135

2. Oliwia Patalas SP 3 Krotoszyn 129

3. Wiktoria Kornek SP 5 Krotoszyn 126

Pchnięcie kulą

1. Julia Walczak SP 5 Krotoszyn 8,77

2. Weronika Szymczyk SP 5 Krotoszyn 8,55

3. Matylda Zimmermann SP Zduny 8,05

Oszczep

1. Zuzanna Ochmann SP 3 Krotoszyn 17

2. Wiktoria Woźniak SP 3 Krotoszyn 12,70

3. Mosz Julia SP 8 Krotoszyn 10,90

4x100m

1. SP 5 Krotoszyn 58,42

2. SP Rozdrażew 1:00,34

3. SP 8 Krotoszyn 1:01,94

chł

100m

1. Kuba Piotrowski SP 3 Krotoszyn  12,97

2. Wiktor Kosmann SP 7 Krotoszyn 13,03

3. Sebastian Kaczmarek SP Zduny 13,65

300m

1. Kamil Panek SP Rozdrażew 41,41

2. Wojciech Ceglarz SP 3 Krotoszyn 44,00

3. Tobiasz Banaszek SP 8 Krotoszyn 44,78

600m

1. Arkadiusz Kapała SP 7 Krotoszyn 1:45,0

2. Jakub Jopek SP 5 Krotoszyn 1:45,7

3. Filip Brink SP 8 Krotoszyn 1:45,9

1000m

1. Wojciech Wałęsiak SP 7 Krotoszyn 3:03

2. Wiktor Jankowski SP 8 Krotoszyn 3:18

3. Jakub Gerszczyński SP Benice 3:27

Skok w dal

1. Maksymilian Kowalczyk SP Zduny 5,21

2. Miękus Michał SP 7 Krotoszyn 5,03

3. Adrian Koczura SP Zduny 4,97

Skok wzwyż

1. Rafał Marszałek SP 5 Krotoszyn 160

2. Kacper Mikołajczyk SP 7 Krotoszyn 150

3. Adrian Orwat SP 3 Krotoszyn 150

Pchnięcie kulą

1. Podsadny Kacper SP 7 Krotoszyn 12,67

2. Maurycy Maciaszek SP Zduny 10,90

3. Dawid Fabiś SP 5 Krotoszyn 10,78

Oszczep

1. Filip Frąckowiak SP Rozdrażew 33,90

2. Czachorek Jakub SP 7 Krotoszyn 25,10

3. Łukasz Kozłowski SP Rozdrażew 23,36

Rzut dyskiem

1. Dominik Jankowski SP 3 Krotoszyn 18,96

2. Jakub Marszałek SP Benice 15,1

3. Gabriela Jasiak SP 3 Krotoszyn 13,84

4x100m

1. SP Rozdrażew 51,92

2. SP 5 Krotoszyn 53,10

3. SP 3 Krotoszyn 54,00