Archiwum - Październik  2018

Unihokej

Data publikacji: 30 Październik 2018

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju dz i chł odbędą się w następujących terminach: Igrzyska Dzieci: 7.11 godz 9:00 Hala ul.Młyńska Igrzyska Młodzieży Szkolnej 6.11 godz 9:00 Hala ul.Młyńska zapisy na SRS do 5.11.2018

[czytaj więcej]

Piłka ręczna – Licealiada (zmiana terminu)

Data publikacji: 29 Październik 2018

Mistrzostwa Powiatu w Piłkę Ręczną dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady odbędą się 8.11.2018 o godz 9.00 w Koźminie Wlkp

[czytaj więcej]

Drużynowe Pływanie – wyniki

Data publikacji: 26 Październik 2018

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Pływaniu Igrzyska Dzieci dz 1. SP 8 Krotoszyn 1,57,54 2. SP 4 Krotoszyn 1,57,92 3. SP 7 Krotoszyn 2,01,38 4. SP 5 Krotoszyn 3,00,72 chł 1. SP 4 Krotoszyn 1,49,00 2. SP 7 Krotoszyn 2,03,11 3. SP 1 Krotoszyn 2,18,67 4. SP 8 Krotoszyn 1,59,38 Igrzyska Młodzieży Szkolnej dz 1. SP 7 Krotoszyn 3,53,80 2. […]

[czytaj więcej]

Szachy drużynowe

Data publikacji: 25 Październik 2018

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Szachach Igrzyska Dzieci 1. SP Smolice I 2. SP 4 Krotoszyn 3. SP Biadki 4. SP 5 Krotoszyn 5. SP 1 Koźmin Wlkp 6. SP Roszki 7. SP 1 Krotoszyn 8. SP Smolice II 9. SP 8 Krotoszyn 10. SP Rozdrażew Igrzyska Młodzieży Szkolnej 1. SP 1 […]

[czytaj więcej]

Badminton – wyniki

Data publikacji: 22 Październik 2018

Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie Igrzyska Dzieci dz 1. SP Rozdrażew 2. SP 8 Krotoszyn chł 1. SP Roszki 2. SP Rozdrażew 3. SP 8 Krotoszyn 4. SP Smolice Igrzyska Młodzieży Szkolnej dz 1. SP Rozdrażew 2. SP 8 Krotoszyn 3. SP Smolice 4. SP Roszki chł 1. SP Rozdrażew 2. SP 8 Krotoszyn 3 […]

[czytaj więcej]

Halowa piłka nożna – wyniki

Data publikacji: 16 Październik 2018

Wyniki Mistrzostw Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Igrzyska Dzieci 1. SP 8 Krotoszyn 2. SP Kobylin 3. SP 3 Krotoszyn 4. SP Roszki SP Sulmierzyce SP 1 Koźmin Wlkp 7. SP Zduny SP Stara Obra SP Rozdrażew Igrzyska Młodzieży Szkolnej 1. SP 8 Krotoszyn 2. SP Rozdrażew 3. SP 3 Krotoszyn 4. SP Benice

[czytaj więcej]

Drużynowe Pływanie(zmiana terminu)

Data publikacji: 11 Październik 2018

Dnia 25.10.2018 odbędą się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Pływaniu godz. 10:00  – Igrzyska Dzieci godz. 11:00  –  Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiada Rejestracja na srs do dnia 23.10.2018  

[czytaj więcej]

Halowa Piłka Nożna

Data publikacji: 11 Październik 2018

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej  Igrzyska Dzieci 1. SP 8 Krotoszyn 2. SP Kobylin 3. SP 3  Krotoszyn 4. SP Sulmierzyce SP Roszki SP 1 Koźmin Wlkp 7. SP Zduny SP Stara Obra SP  Rozdrażew    

[czytaj więcej]

Halowa piłka nożna

Data publikacji: 08 Październik 2018

Dnia 16.10.2018 o godz 9.00  w SP nr 3 Krotoszyn (Błonie) odbędą się Mistrzostwa Powiatu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Rejestracja na SRS do dnia 14.10.2018

[czytaj więcej]

Mistrzostwa Powiatu

Data publikacji: 04 Październik 2018

Igrzyska Dzieci: – Drużynowy Badminton dz i chł  – 15.10.2018 godz 10:00 Krotoszyn Hala ul.Młyńska – Drużynowe Szachy  – 24.10.2018 godz 9:30 Smolice – Drużynowy Tenis Stołowy dz i chł  – 29.10.2018 godz 10:00 Kobylin Igrzyska Młodzieży Szkolnej: – Drużynowy Badminton dz i chł  – 22.10.2018 godz 10:00 Krotoszyn Hala ul.Młyńska – Drużynowe Szachy  – […]

[czytaj więcej]