Strona główna

Halowa piłka nożna – Licealiada wyniki

Data publikacji: 05 Grudzień 2018

Wyniki Mistrzostw Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Licealiada 1. ZSP Koźmin Wlkp 2. I LO Krotoszyn 3. ZSP nr 1 Krotoszyn 4. ZSP nr 2 Krotoszyn 5. ZSP nr 3 Krotoszyn

[czytaj więcej]

Halowa piłka nożna – Licealiada

Data publikacji: 15 Listopad 2018

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej w ramach Licealiady odbędą się 3.12.2018 w Koźminie Wlkp. o godz 9:00 Zapisy na SRS

[czytaj więcej]

Piłka ręczna – Licealiada wyniki

Data publikacji: 08 Listopad 2018

Wyniki Mistrzostw Powiatu w Piłce Ręcznej w ramach Licealiady dz 1. I LO Krotoszyn 2 ZSP Koźmin Wlkp chł 1. ZSP Koźmin Wlkp 2. ZSP nr 3 Krotoszyn

[czytaj więcej]

Unihokej – wyniki

Data publikacji: 07 Listopad 2018

Igrzyska Dzieci chł 1.SP Rozdrażew 2. SP Biadki 3. SP 1 Koźmin Wlkp 4. SP Chwaliszew dz 1. SP Chwaliszew 2. SP Biadki 3. SP 1 Koźmin Wlkp 4. SP 8 Krotoszyn 5. SP Rozdrażew Igrzyska Młodzieży Szkolnej dz 1. SP Rozdrażew chł 1. SP Rozdrażew 2. SP Biadki

[czytaj więcej]

Drużynowy Tenis Stołowy – wyniki

Data publikacji: 04 Listopad 2018

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Igrzyska Dzieci dz 1. SP Kobylin 2. SP Zduny 3. SP 8 Krotoszyn 4. SP Kuklinów chł 1. SP Kobylin 2. SP Roszki 3. SP 8 Krotoszyn 4. SP Kuklinów Igrzyska Młodzieży Szkolnej dz 1. SP Kuklinów 2. SP Smolice 3. SP 8 Krotoszyn 4. […]

[czytaj więcej]

Unihokej

Data publikacji: 30 Październik 2018

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju dz i chł odbędą się w następujących terminach: Igrzyska Dzieci: 7.11 godz 9:00 Hala ul.Młyńska Igrzyska Młodzieży Szkolnej 6.11 godz 9:00 Hala ul.Młyńska zapisy na SRS do 5.11.2018

[czytaj więcej]

Piłka ręczna – Licealiada (zmiana terminu)

Data publikacji: 29 Październik 2018

Mistrzostwa Powiatu w Piłkę Ręczną dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady odbędą się 8.11.2018 o godz 9.00 w Koźminie Wlkp

[czytaj więcej]

Drużynowe Pływanie – wyniki

Data publikacji: 26 Październik 2018

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Pływaniu Igrzyska Dzieci dz 1. SP 8 Krotoszyn 1,57,54 2. SP 4 Krotoszyn 1,57,92 3. SP 7 Krotoszyn 2,01,38 4. SP 5 Krotoszyn 3,00,72 chł 1. SP 4 Krotoszyn 1,49,00 2. SP 7 Krotoszyn 2,03,11 3. SP 1 Krotoszyn 2,18,67 4. SP 8 Krotoszyn 1,59,38 Igrzyska Młodzieży Szkolnej dz 1. SP 7 Krotoszyn 3,53,80 2. […]

[czytaj więcej]

Szachy drużynowe

Data publikacji: 25 Październik 2018

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Szachach Igrzyska Dzieci 1. SP Smolice I 2. SP 4 Krotoszyn 3. SP Biadki 4. SP 5 Krotoszyn 5. SP 1 Koźmin Wlkp 6. SP Roszki 7. SP 1 Krotoszyn 8. SP Smolice II 9. SP 8 Krotoszyn 10. SP Rozdrażew Igrzyska Młodzieży Szkolnej 1. SP 1 […]

[czytaj więcej]

Badminton – wyniki

Data publikacji: 22 Październik 2018

Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie Igrzyska Dzieci dz 1. SP Rozdrażew 2. SP 8 Krotoszyn chł 1. SP Roszki 2. SP Rozdrażew 3. SP 8 Krotoszyn 4. SP Smolice Igrzyska Młodzieży Szkolnej dz 1. SP Rozdrażew 2. SP 8 Krotoszyn 3. SP Smolice 4. SP Roszki chł 1. SP Rozdrażew 2. SP 8 Krotoszyn 3 […]

[czytaj więcej]